Biomic – barva/glazura vhodná pro všechny typy keramických náhrad, jako je zirkon, sklokeramika atd. Univerzální systém barvení pro všechny typy náhrad.

Jednoudché použití

Barvicí pasty Biomic Stain/Glaze jsou jednoduché a uživatelsky přívětivé. S doporučenými schématy od Aidite mohou technici využít jednoduchý systém k dosažení ideálních estetických výsledků.

Bionická estetika

Složení 2D barvy v Biomic Stain/Glaze zcela napodobuje barvy přirozených zubů, kombinace 3D pasty pak vytváří estetické efekty. Současně lze pomocí 3D past upravit morfologii povrchu zubu a mírné konturové rozdíly.

Biomic Basic Set

2D pasta: Odstín A, Odstín B, Odstín C, Odstín D, Modrá 1, Bílá, Glazura-F
Kapalina: Barvicí kapalina 1, Barvicí kapalina 2
3D pasta: 3DN
Doplňkové produkty: 2D štětec, 3D štětec, 6 odstínů

Biomic Basic Set

Biomic Aesthetic Set

2D pasta: Odstín A, Odstín B, Odstín C, Odstín D, Modrá 1, Modrá 2, Bílá, Bílá C, Hnědá, Terakota, Černá, Oranžová 1, Oranžová 2, Modrá
Kapalina: Barvicí kapalina 1, Barvicí kapalina 2
3D pasta: 3DN, 3DV
Doplňkové produkty: 2D štětec, 3D štětec, 16 odstínů

Biomic Aesthetic Set

Tipy na zpracování

Nízkoteplotní prášek lze přimíchat do Glaze-F za vzniku speciální pasty. Pokud je příliš hustá, lze ji smíchat s barvicí kapalinou 1. Pokud chcete vyrobit speciální barevnou 3D pastu, stačí prášek smíchat s 3D Natural a přidat barvicí kapalinu 2 pro úpravu konzistence podle potřeby pro snadné ovládání. Všechny povrchy celokeramických korunek lze upravit 3D pastou. 3D pasty obsahují porcelánový prášek, který po slinování zvětší tloušťku a lze jej použít ke zvětšení okluzní kontaktní plochy, dosedací plochy a incizální délky. Při mikrořezání celé korunky lze po barvení přímo použít 3D pastu pro dosažení stejného efektu jako u porcelánu. Pro snížení povrchového jasu náhrady po slinování lze teplotu slinování snížit na 715 ℃. Pro zlepšení povrchového jasu náhrady po slinování lze teplotu slinování zvýšit na 750 ℃. Světlost povrchu náhrady můžete zvýšit nebo snížit ručním leštěním po glazování.